• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

Anahtar Teslim Tadilat İzmir

Amahtar Teslim tadilat izmir

Anahtar Teslim Tadilat İzmir

ANAHTAR TESLİM TADİLAT

ANAHTAR TESLİM TADİLAT

Eski ve yeni mekan tadilatlarında, keşif sonrası toplu çözümleri ve alternatif fiyat/ödeme seçeneklerini bulabileceğiniz detaylar içerir.
tadilatcim.net sizlere Komple tadilat hizmeti sunar

Çalışma yapılacak alanlarda, müşteriyi; ustayla, malzemeyle uğraştırmadan ve zamanı doğru kullanarak çözümler getiren teklifler sunuyoruz.
Gelelim aşamalara

Yıkım-Moloz-Nakliye
Değişiklik yapılacak alanların yıkılarak açılması,çıkan molozun nakliyeler ile atılması.

Duvar ,sıva
Mekanların kapalı alanlara / bölümlere ayrılarak bağımsız bölüm oluşturulması üzerlerinin sıvanarak kaplanması.

Su – Elektrik – Kalorifer – Kablolu Tesisatlar
Mevcut tesisatlar üzerinde değişiklik / tesisatların yenilenmeleri işlemleridir.

Kartonpiyer – Kemer
Uygulama alanının durumuna ve büyüklüğüne göre mevcut kartonpiyerler, İstenen tüm modellerin alçı kalıplarının çıkarılarak dökülmesi ve uygulanması. Sütunlu, çıtalı, oval, yay, kemerlerin uygulaması. Spot bandı, gizli ışık, havuz, Niş, göbek vb. çalışmalardır.

Alçıpan – Betopan
Alçıpan bölme, blok tuğla duvarlar, izolasyonlu veya sade Tavan , duvar kaplamalar, dış cephe – ıslak zemin betopan kaplama, kalebodur – fayans – granit – mozaik taşlar kullanılacak alanların son kaplamalarını oluşturduğundan model,renk, tarzın bir bütünlük içerisinde olması, uygulamanın yapıya katacağı değeri ortaya koyar.

Kayrak – Taş Kaplamalar
Çevre düzenleme işlerinde, dekoratif dış duvar kaplamalarında; konutlarda, dekoratif iç ve dış bölümler yaratmada; bordürlü, derzli işlemlerde; zemin kaplamalarında düşlenebilecek bütün doğal ortam yaratıcılığında kullanılabilen, sıcak görüntülü kaplamalardır.

Pimapen – Alüminyum Doğrama
Üretici bayiler ile yapılan ortak çalışmalardan, müşterilerimize sunabileceğimiz uygun fiyat ve ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Çelik Kapı
Parke
Masif, laminat, lamine parke döşeme, sistre, cila, doğal ahşap koruyucular ile renklendirme çalışmaları, ızgaralı sistem, uzun lambri, ahşap döşeme ve genel parke tamiratları

Silim İşleri
Mermer, Mozaik, Çini, Paledyen, Helikopter Sert beton, Traverten vb. zemin döşemelerinin Taş motoruyla silinerek temizlenmesi işlemidir. Silinen zeminler Tuz cila / sıvı cila ile cilalanarak tamamlanır.

Ahşap Gruplar
Daire ve iş yerlerine özel yapılan çizim çalışmaları sonucu, birlikte seçilen tüm ana ve yardımcı malzemelerin kullanımıyla oluşturulan mobilya gruplarıdır.
bu yazımızda bir evin komple tadilatından işinize yarayacak bilgiler paylastık.

admin

Mesajınızı bırakın