• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

Çeşme Tadilat Servisi

İzmir,Seferihisar,Urla,Ürkmez,Çeşme Tadilat İşleri

Çeşme Tadilat Servisi

merhaba izmir’in en gözde ilçesi çeşme den bahs edecegim.çeşme denizi ve plajlarıyla meshur tatil için ideal bir yerdir.genellikle yazlık evlere sahip bir yerleşim yeridir.
peki bu yazlık evlerin tadilatı ne sıklıkla ve hangi aşamalarda yapılmalıdır.

Eğimli çatıda yalıtım uygulaması veya yalıtımın artırılması çalışmaları, mevcut bir binanın termal performansı artırmanın en hızlı ve etkili yöntemidir.

Çatıda yalıtım, yapı bünyesinde oluşan ısının çatı alanından kaybolmasını, böylelikle yapıya ait enerji perfromansının artırılmasını, gürültü seviyesinin düşürülmesini, konforlu alanlar yaratılmasını ve yapıyı kullanan kişilere hem sosyal hem de ekonomik tasarruf imkanları sağlamaktadır.
Çatıya gelen yağmur olukları sularının saçakların kenarlarındaki oluk sistemleriyle toplandığı çatı sistemlerine gizli dere izolasyonu uygulanır. Yapımından sonra  geçen zaman içerisinde ısıl farklılıklardan dolayı olan genleşme, güneşin ve kışın kılcal çatlakların suyla dolarak donma esnasındaki genleşmelerden kaynaklanan su kaçaklarının yapıya zarar vermesinin önlenmesi gerekir.
Epoksi, suya, asitlere ve alkaliye dirençli, zaman içerisinde bu direncini yitirmeyen, yapıştırıcı bir kimyasal reçinedir.Çatlağa doldurulmuş epoksi yapıştırıcısı, çatlağın yarattığı süreksizlik ortamını sürekli duruma dönüştürür, çatlağın her iki tarafını çatlak boyunca sürekli olarak birbirine bağlar ve gerilme birikimlerini önler. Cam veya karbon elyaf ile epoksi birlikteliği mükemmel mekanik dayanıklılığa sahiptir. Bu yüzden uzay ve havacılık teknolojilerinde ve denizcilik alanında çok kullanılır. Genellikle iki bileşenli olan epoksiler, diğer termoset plastikler gibi belli süre sonra sıvı halden katı hale geçer ve bir iki hafta içinde kürlenerek nihai sertliğe ulaşır.
tadilatcim.net izmir’in en gözde ilçesi olan çeşmede de tadilat faaliyetlerini  sürdürmektedir.

admin

Mesajınızı bırakın