• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

İzmir Bölgesi Tadilat

İzmir,Seferihisar,Urla,Ürkmez,Çeşme Tadilat İşleri

İzmir Bölgesi Tadilat

merhaba,izmir de ve izmirin her işçesinde tadilat servisimiz vardır,ve hizmetlerimizi hâlâ devam ettirmekteyiz.
Dolu ve boş dairelerinizin tüm alçı,sıva , boya ,badana ,parke,fayans işlerini ve komple ev tadilat işlerinizi anahtar teslim fiyatlandırmasıyla yapıyor,
Ayrıca; dolu dairelerinizde eşyalarınızın zarar görmeme garantisini veriyoruz.
Dairenizin daha canlı gözükmesi açısından tavana yapılan asma tavan, gerek güzel görünümü, gerek led ışıkları ile evinize gelen misafirleri adeta mest edeceksiniz.
Apartmanınızı ve kaba inşaatını uygun fiyata, tecrübeli kadromuzla baştan aşağı yenileyelim,Ve isterseniz dış cephelerinizin mantoloma işlerinide yapalım.
Evlerin vazgeçilmez bir dekoru haline gelen kartonpiyerler ve duvar kağıtları;
Güzel görünüm ve uygulanması kolay olması açısından evine renk katmak isteyen herkezin ilk tercihleri arasındadır.
Ev içi tadilat en kısa sürede tamamlayıp ve hane halkının hayatını zorlaştırılmadan teslim ediyoruz tadilatcim.net daire tadilatçılar Profesyonel bir ekiple evin diğer bölümlerine zarar vermeden tadilatını yapıyoruz ve en kısa sürede bitiriyoruz. tadilatcim.net ev dekorasyon Müşterinin memnun olması sağlanır ve yapılan işin garantisi verilir.  komple tadilat dekorasyon hizmeti Çıkabilecek arızalar en kısa sürede giderilir. Bütün bu tadilat işleri uygun fiyatla yapılır. Evinizde yapılacak tadilat evinizin değerinin artmasını da sağlayacaktır. Bütünüyle yenilenen eviniz sizin rahat yaşamanızı sağlamanın yanında evinizin yeni hali ile gurur duymanızı sağlayacaktır.
tadilatcim.net izmir ve bütün ilçelerinde hizmet vermektedir.

admin

Mesajınızı bırakın