• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

İzmir Ev Tadilatı

İzmir Ev Tadilatı

Projesinden anahtar teslimine kadar tasarım , proje , iç dizayn , tadilat , tamirat , onarım , restorasyon , dekorasyon ve diğer tüm tadilat işlerinizde Desen İnşaat olarak en iyi , en güvenilir , en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.mutfak ve banyo tadilatlarınızda istek ve ihtiyaçlarınıza göre bu hizmeti vermekteyiz. mutfak dolabı tadilatı , mutfak tadilatı , banyo tadilatı hem konforlu biçimde hemde tam sizin isteğinize göre Desen İnşaat tarafından yapılmaktadır.
Yapılarda temiz ve atık su veya ısınma ile alakalı olan sıhhi tesisat işlerini desen inşaat olarak en iyi şekilde yapmaktayız.ayrıca evye bataryaları , banyo bataryaları ,duş takımları,klozet ve rezervuarlar , küvetler,duş tekneleri kabinler ,su tasarruf aparatları ,su arıtma cihazları,musluklar aksesuarları , sifonları,banyo perdeleri satışını yapmaktayız.
İzolasyon , yaşadığımız ortamlarda sağlıklı bir yaşamın garantisi ve tabiatın korunarak gelişmesine yardımcı olmaktadır. Daha az enerji harcanarak enerji tasarrufu yapmamıza yardımcı olur. Desen İnşaat olarak hem tüm izolasyon malzemesi satışında ve uygulamasında deneyimli ekibimiz tarafından sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

admin

Mesajınızı bırakın