• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

İzmir Tadilat

tadilat

İzmir Tadilat

merhaba, izmir tadilat hizmetimiz son sürat devam etmektedir. tadilatcim.net tadilat,onarım ve bakım hizmeti vermektedir.

Apartman dairesinde yapılacak kimi tadilatlar için diğer kat maliklerinden izin alınması gerekiyor. Daire sahibi ancak; kat maliklerinin ve yönetim planının izin verdiği tadilatları yapabiliyor.

Yapılacak tadilatlarda bir diğer önemli nokta ise tadilat saatleri oluyor. İstirahat saatleri içerisinde tadilat çalışmalarına ara verilmesi; mesai saatlerinde tadilat çalışmalarına devam edilmesi gerekiyor.

Buna göre, tadilatların hafta içi 8:30-17:30 arası hafta sonu ise 11:00-17.30 arası tadilat yapılması için uygun zaman dilimi olarak kabul ediliyor.

Peki, izin alınması gereken tadilat çalışmaları arasında pencereye demir yaptırmak yer alıyor mu? Bir diğer deyişle pencerelere demir yaptırmak için apartmandakilerin izni gerekir mi?

Giriş katında oturan kat malikleri güvenlikleri için pencerelere demir yaptırabiliyor. Yapılacak bu tadilat işlemi için apartman sakinlerinden izin alınmasına gerek duyulmuyor.

admin

Mesajınızı bırakın