• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

İzmir Tadilat Servisi

İzmir Tadilat Servisi

merhaba,tadilatcim.net tadilat alanında temelden çatıya her türlü tadilat işini yapmaktadır.
siz bize araziyi gösterin biz size o araziye ev yapalım.yada bize tadilat isteyen evinizi gösterin biz size o evi en iyi şekilde tadilatını yapalım.
banyo,mutfak,salon,çatı,izalasyon,boya badana,seramik, bir ev de aklınıza gelebilecek her türlü tadilat işini yapmaktayız.
Alçıpan asma tavan, yer döşemeleri, iç ve dış cephe boya, duvar kağıdı, hazır mutfak, banyo dekorasyonu, PVC kapı pencere, amerikan kapı, dış cephe mantolama ve söve dahil yapılarla ilgili özel tasarımlar ve çözümler önerir, uygun ödeme koşullarıyla garantili uygulamalar yapar. Firmamız Manisa merkez dışında Manisa’nın ilçeleri İzmir Merkez ve İzmir’in ilçelerine’de hizmet vermektedir.
tadilatcim.net izmir tadilat,seferihisar tadilat,urla tadilat,ürkmez tadilat,çeşme tadilat yani izmirin her ilçesinde tadilat hizmeti vermektedir.
Fayanslarınızı konusunda uzman ustalar ile döşüyoruz. Metre karesi ne olursa olsun fayans kırma, fayans döşeme, fayansların yapıştırılması, derz dolgu, kenar bağlantı işlerinizi kaliteli olarak yapıyoruz. bunun yanında zemin ve duvarlarda seramik ve karo döşeme işlerinizi, fayans kaplama işlerini uygun fiyat, kalite ve hızlı teslimat güvencesi ile yapıyoruz.
tadilatcim.net olarak tadilat işlerinde garantili hizmet sunmaktayız.

admin

Mesajınızı bırakın