• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

İzmir Ve İlçeleri Tadilat Ve Onarım

tadilat

İzmir Ve İlçeleri Tadilat Ve Onarım

Merhaba,izmir tadilat ve onarım başlığı altında sizlere tadilatcim.net olaral yaptıgımız işlerden bahs edecegim.
ilerleyen günlerde bir slayt şeklinde,yaptığımız işlerin videosunu paylaşacağım.tadilatcim.net tam ve eksiksiz prensiblere sahiptir.müşterilerini azla madur etmez. verdiğimiz iş garantisi  sürecince her zaman yaptığımız işin arkasındayız.
tadilatcim.net izmir ve izmir ilçelerinde süreklilik kazanmış bir hizmet sunmaktadır. izmir’in hangi ilçesi olursa olsun bir problem yaratmadan,küçük yada büyük demeden bütün tadilat işlerini yapmaktadıyız.
Hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız , günümüz teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak yaşamınıza farklılık katacak, estetik değerler taşıyan dekorasyonları hayata geçirmeyi kendisine görev edinmiş çalışanları ve yılların tecrübesiyle hayal ettiğiniz yaşam alanlarını kullanımınıza sunuyor.
Şirket bünyemizde önemli projelere imza atmış mimar ,iç mimar ve mühendislerle müşterilerimize hizmet sunmaktayız.Konut ve işyerinizin her türlü tadilat işlerinde uzman kadromuzdan extra ücret ödemeden faydalanırsınız.Ayrıca ürün tedarik sürecinde uzmanlarımızdan en uygun malzeme maliyetlerinden yararlanırsınız.
Amacımız ;
mekanlara değer katmanın yanında ,yaşam ve çalışma alanlarınıza maksimum konfor ve estetik kazandırmaktır.

admin

Mesajınızı bırakın