• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

Tadilat

Tadilat

Tadilat

Merhaba ; tadilat diyince aklınıza bir çok şey gelebilir,bunların başını ise inşaat tadilatı çeker.
inşaat tadilatı nedir ve nasıl yapılır maddeler halinde sıralayacağım
tadilatcim.net izmir ve ilçelerinde tadilat hizmetini sürdürmektedir.dilerseniz bizimle irtibat numaralarımızdan irtibat kurabilir,tadilatınız için ücretsiz keşif yapmamızı isteyebilirsiniz.

Ev tadilatını biraz matruşkaya benzetebiliriz. Konuyu boya/badana ile açarsınız, ısı yalıtımına kadar uzar gider. Kara kara tüm bu işler nasıl hallolacak diye düşünmeyin. Ev tadilatı nasıl yapılır, yapılırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir gelin hep birlikte bakalım:

1) Ev tadilatına başlamadan önce evinizin ihtiyaçlarını belirleyin. Durum tespiti hem bütçenizi ayarlamanıza yardımcı olur, hem de yaptırmışken hepsi tam olsun diye düşünüyorsanız, hiçbir şeyi atlamamış olursunuz.

2) Tadilat yaptıracağınız odalardaki ufak tefek eşyaları kutulayıp kaldırabilirsiniz. Böylece oluşacak toz ve kirden etkilenmemiş olurlar. Büyük mobilyaların ise üzerini muşambayla kaplamak büyük ölçüde koruma sağlar.

3) Titizlik edip kırma delme işleri tamamen bitmeden, temizliğe girişmeyin. Bu hem yorucu hem de beyhude bir uğraş olur.

4) Tadilat sırasında ustaların başında durmak istemiyorsanız o sürede bir tanıdığınızın evine misafir olabilirsiniz. Ancak ustaların başında durup yönlendirici olmak, sonradan bir süprizle karşılaşmanızı engeller. Yine de bunu fazla abartıp tereciye tere satar modunda da yapmamak gerek. Neticede her işin bir uzmanı var.
tadilatcim.net olarak sizlere gerekli ve pratik bilgiler vermeye devam edecegiz.

admin

Mesajınızı bırakın