• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

Tadilat

Tadilat

Tadilat

Merhaba ; tadilat,onarım ve bakım hizmetlerimiz son sürat devam etmektedir. tadilatcim.net olarak  dekorasyon işlerinizde yenilikler katmaktayız.
evinizin,iş yerinizin ve malikanenizin tadilat işleriniz sözleşmeye dayalı yapmaktayız.tadilat işinize söyledigimiz tarihte başlıyor,söyledigimiz tarihte bitiriyoruz. izmir ve işçelerinde tadilat hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
izmir tadilat,seferihisar tadilat,ürkmez tadilat,urla tadilat,çeşme tadilat kelimelerini googlede kullanarak sitemizi bulabilir,bize ulaşabilirsiniz.
tadilatcim.net güvenilir ve kaliteli bir firmadır. referanslarımıza göz atarak çok iyi ve gülür yüzlü hizmet verdigimizi anlayacaksınızdır.
peki tadilat nedir,ne zaman yapılmalıdır,ne kadar maaliyet gerektirir kısaca bunlardan örnekler vereyim.
Ev dekorasyonu yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Eğer evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek isterseniz bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olabilir. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

admin

Mesajınızı bırakın