• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

Tadilat

Tadilat

Tadilat

merhaba,tadilat mevsimi gelmiş bulunmaktadır. eger  evinizin,iş yerinizin,binanızın  onarım ve tadilat’ını yapmayı düşünüyorsanız tam zamanı. 2 ay sonra yoğun yağış ve  kış ayına girecegiz.dedigim gibi  tadilat yapmayı düşüyorsanız yaptırın.
tadilatcim.net uygun ve kalitesi hizmet sunara müsterilerini hep mutlu etmiştir. ana sayfamızda bulunan refesans bölümünden referanslarımız ile iletişime geçebirsiniz.
İster basit ister büyük onarım olsun dairelerinde tadilat ve onarım yapacak kat maliklerinin Site Yönetiminden yada aşağıdaki linkteki Tadilat Formu belgelerini  doldurduktan sonra Blok Yöneticisine imzalatıp formu tekrar Site Yönetimine getirmesi gerekmektedir.

Tadilat yapılacak tarihler Üniversite sınavlarının bitmesi ile ilköğretim okullarının açılış tarihleri arasındadır.

Konutların içinde ara duvar yıkmak gibi önemli tadilatlar yaptıracak olan kat malikleri, Blok Yönetim Kurulu ve Toplu Yapı Yönetim Kurulu’na yazılı olarak başvurarak bu konuda izin ve Belediyeden proje onayı almak zorundadırlar. Ancak, statik projesine aykırı olmayan ve ana yapıya zarar vermeyen küçük onarım ve tadilatlara izin verilebilir. Aksi takdirde ortaya çıkabilecek her türlü hasar tazminatı, buna sebep olan kat maliki veya bağımsız bölümü kullanan tarafından karşılanır.

admin

Mesajınızı bırakın