• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

Tadilat Onarım

Tadilat

Tadilat Onarım

Merhaba,Tadilat,onarım ve  bakım servisimizden bahs edecegim.tadilatcim.net yıllardır profesyonel kadrosuyla tadilat,onarım ve bakım hizmetleri vermektedir.
izmir bölgesi ve izmir’in her ilçesinde tadilat hizmeti vermekteyiz.ev,iş yeri,bina,yazlık tadilatlarınız garantili olarak yapılır ve sizin içinize sinince iş teslimedilir.izmir tadilat servisimiz güvenilir ve referanslarıyla bir çok projede yer almıştır.

Bir yapının temel kazısı aşamasından, anahtar teslimine kadar tüm proje ve uygulama sorumluluğunu üstlenebilecek donanım ve ekibe sahip bir firma olarak, mevcut yapılarınızın mimari tadilatlarını en üst kalitede gerçekleştirerek yapılarınıza değer katıyoruz.

Yapılarda, iç mimari uygulama ve tadilat çalışmaları en az taşıyıcı kaba inşaat kadar özen isteyen ve dikkatle yürütülmesi gereken süreçlerdir. Konut veya profesyonel yapıların tadilatlarında gerçekleşen uygulama hataları, yapı kullanım alanlarındaki yaşam kalitesini olumsuz etkilemektedir. Günümüzde tadilat uygulamaları her hangi bir yeterlilik aranmadan yapılabiliyor olsa da, tadilat kapsamına giren izolasyon, sıva, yıkım, boya, mobilya vb. gibi tüm uygulamalar teknik esaslar doğrultusunda yapılması gereken konulardır ve uzmanına danışılmalıdır.

tadilatcim.net  olarak, bir ilki daha gerçekleştiriyor ve mevcut yapılarınızın plan değişikliği tadilatlarında (duvar yıkma-örme-genişletme), projenin uygunluğuna göre hafif çelik taşıyıcılar kullanarak tadilat yapıyoruz. Böylece hem alandan kazanıyor, hem de uzun vadede yapı kullanım ömrünü uzatıyoruz. Sanılanın aksine, bu uygulamayı betonarme sistemden daha düşük maliyetle yapıyoruz.

admin

Mesajınızı bırakın