• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

tadilat

tadilat

İzmir Seferihisar Tadilat Dekorasyon Müşterilerimizle Kordineli Bir Şekilde Çalişarak Tasarımlarını Sizlerin İstek Ve Gereksinimleri Doğrultusunda Estetik,Doğal,Çağdas Fonksiyonel ve Bütçenize Uygun Olarak Oluşturmayı Amaçlar..
İzmir Seferihisar Tadilat Dekorasyon,tadilatcim.net çalısan kadrosu ile gerek projelerde gerekse bireysel islerde teknolojiyi ve sektörel gelisimleri takip ederek müsterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Tadilat dekorasyon ve onarım hakkında tüm konularda ve branslarda tamamen konusunda uzman ekip ve ustalarımızla, komple yada bölümsel olarak A’dan Z’ye projelendirip fiyatlandırıp anahtar teslimi olarak çözümler sunuyoruz… Mimari tasarım, projelendirme, iç mimari ve uygulama alanlarında tek çatı altında çözümler üretir ve beklentilere tam cevap verir. Müsterilerinin is ve özel yasamlarındakı mekansal ihtiyaçlarına, taleplerini, zevklerini, süre ve bütce tercihlerini ön plana alarak fonksiyonel ve kisiye özel projeler sunar..
İzmir Seferihisar Tadilat Dekorasyon
İzmir Seferihisar Tadilat Dekorasyon tadilatcim.net ile kendi tarzınızı olusturabilir ve yansıtabilirsiniz. Profesyonel personelle çalisan Doğan İnşaat Yapı herhangi bir sorun karsısında teknik destegi ile kısa sürede problemi çözmektedir. Hizmet sonrasi destegi ile lider firma olma yolunda ilerleyenı  sık , zarif ve zevkli projeler üretmektedir..
  Ücretsiz Keşif
Kesiflerimiz mimar ve mühendislerimiz tarafından ücretsiz yapılmaktadır.
Proje ve Uygulama
Müsterilerinin is ve özel yasamlarındaki mekansal ihtiyaçlarına, taleplerini, zevklerini, süre ve bütce tercihlerini ön plana alarak fonksiyonel ve kisiye özel projeler sunuyoruz. tadilatcim.net İnşaat Yapı Mimari tasarım, projelendirme, iç mimari ve uygulama alanlarında tek çatı altında çözümler üretir ve beklentilere tam cevap verir
Neler Yapiyoruz
Projesinden anahtar teslimine kadar tasarım , proje , iç dizayn , tadilat , tamirat , onarım , restorasyon , dekorasyon,Hotel, Pansiyon Tadilatı,ve diğer tüm tadilat işlerinizde Doğan İnşaat yapi olarak en iyi , en güvenilir , en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.
BANYO – MUTFAK TADİLATLARI
Selçuk Tadilat Dekorasyon,Mutfak ve banyo tadilatlarınızda istek ve ihtiyaçlarınıza göre bu hizmeti vermekteyiz. Mutfak dolabı tadilatı , mutfak tadilatı , banyo tadilatı hem konforlu biçimde hemde tam sizin isteğinize göre Doğan İnşaat tarafından yapılmaktadır.
SIHHİ TESİSAT İŞLERİ
Yapılarda temiz ve atık su veya ısınma ile alakalı olan sıhhi tesisat işlerini desen inşaat olarak en iyi şekilde yapmaktayız.Ayrıca Evye Bataryaları , Banyo Bataryaları ,Duş Takımları,Klozet ve Rezervuarlar , Küvetler,Duş Tekneleri Kabinler ,Su Tasarruf Aparatları ,Su Arıtma Cihazları,Musluklar Aksesuarları , Sifonları,Banyo Perdeleri satışını yapmaktayız.
admin

Mesajınızı bırakın