• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

tadilatcim

İzmir Tadilat

tadilatcim

Estetik yaşam alanları için vazgeçilmez bir özelliktir. Bu alanda kullanışlı ürünlerin aynı zamanda estetik özelliklerinin olması da kullanım alanlarında çok beğenilen bir durumdur. Bu alanda fayans uygulamaları yapılırken doğru tekniklerin kullanımı çok önemlidir. Seramik kaplama malzemelerinin seçimi de bu yapılan uygulamaların uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Fayans çalışmalarında çok hassas davranmak gereklidir. Parça kesimleri, derzin, eğimin doğru yapılması hem uzun ömürlü kullanımlar oluşturacaktır. Hem de evlerinizde, ofislerinizde estetik bir şıklık oluşturacaktır.

Banyolarda, mutfaklarda, işyerlerinde fayans uygulamaları ile çok şık ve uyumlu dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Farklı tasarımlarda, renklerde ve modellerde sunulan fayansların delme, kesme işlemleri ile hazırlanması ve ardından da yapıştırma harcı kullanılarak duvara yapıştırması da genel olarak bu uygulamanın aşamaları arasında yer alıyor. Mastar ve mastarlıkta seçilen modellere uygun yerleştirilmelidir. En önemli kısımlar arasında duvara tekniğe uygun bir şekilde fayans modellerinin yapıştırılmasıdır. Sektördeki yenilikleri takip eden firmamız doğru kullanım ve uygulamaları ile malzemenin estetik görünüşünü ve kalitesini başarılı çalışmaları ile etkilemektedir.

Mutfaklarda farklı modeller kullanılabilmektedir. Banyolarda için özel tasarımlar oluşturabilecek modeller kullanılabiliyor. Bunun yanında fayans uygulamaları yaparken iş yerlerinde özellikle çok daha geniş yüzeyler üzerinde kaplama çalışmaları yapıldığı içinde uygulamaların çok daha özenli olması gereklidir. Desenli, çiçekli ya da hoş temalar oluşturularak hazırlanan bu modeller şık uyumlar oluşturabiliyor. Her sezonda yeni modeller gün yüzüne çıkabiliyor. Bu modellere uygun yapıştırma malzemeleri kullanmak çok önemlidir. Uygulama çalışmalarında titiz çalışmalar gösterilmediğinde farklı olumsuzluklarla karşılaşılabilir. Uzun ömürlü kullanımlar için titiz çalışmalar gereklidir. Bu alanda firmamız oldukça kaliteli çalışmalar yapmakta ve ücretsiz keşif imkanı ile yapmak istediğiniz farklı alanlardaki fayans çalışmaları planlamak mümkün olmaktadır.

admin

Mesajınızı bırakın