• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

tadilatcim.net

Anahtar Teslim Tadilat İzmir

tadilatcim.net

Ev ve işyerinizin A dan Z ye tüm dekorasyon ve tadilat işlerini uzman ekibiyle, en hızlı ve temiz işçilikle “tadilatcim.net yapar.

Evinizi ya da iş yerinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Tadilat işlerine ayıracak vaktim yok, her işi yapacak en iyi ustayı arayıp bulacak zamanım yok mu diyorsunuz…Ustalara isteklerinizi anlatmak ve yaptırmakta sıkıntılar mı yaşıyorsunuz, en önemlisi tadilat sırasında çıkabilecek herhangi bir sorunda arayabilecek bir sorumlu mu istiyorsunuz? Biz, evlerinizi ve iş yerlerinizi yenilerken tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir “Anahtar Teslim Çözümler” sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz.

Evlerimizi dekorasyon ve tadilatnı yapmadan önce evde yaşayanların dafikrini alıp tadilat dekorasyon planı hazırlamanızı öneririz. Daha sonra istekler çerçevesinde bir tadilat planı  oluşturulur. Tadilat ve dekorasyonu talep edilen banyo, yatak odası, mutfak, ve evin diğer kısımları için öncelik planı oluşturulur. Öncelikler belirlendikten sonra ev ttadilatı yapacak firma ile temasa geçilir. Ev tadilat ve istekleri belirtilir firmanın görüşü alınır. Farklı evlerden alınan projeler sizin evinize uygun olmayabilir. Proje tamamen sizin evinize uygun olmalıdır. Bütçe ve isteğinize göre bir tadilat planı oluşturulur.

Ev Tadilatı Nee Kadar Zamanda Sonlanır?

Planında yer alan işlerde kullanılacak malzemlerin örneğin özel mobilyalar, dolaplar, banyo vitrifiye gibi ürünler üretim zamanlarına göre evde o anda oturulup oturulmamasına göre de değişiklik gösterir. Örnek olarak 120 m2 3 oda 1 salon evi için anahtar teslim tadilat süresi 20-30 gündür. Eğer o ev boş değil evde oturulma devam ediyorsa 30-40 gün zaman alabilir.

EV TADİLATI YAPILMA ŞEKLİ

Ev dekorasyon işi yapılması işinin tamamı düşünülerek eğer ortma uygun ise  işinin evin bütününe uygulanmalıdır. Bir bütün anahtar teslim tadilat işi önceliklere ve bir plana göre yapılmalıdır. Zaman planı içerisinde de işler tamamlanmalıdır.

 

admin

Mesajınızı bırakın