• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

Tadilat,Onarım Hizmetleri

tadilat

Tadilat,Onarım Hizmetleri

merhaba,tadilat,onarım hizmetlerimizden bahs edeceğim.bildiginiz üzere tadilatcim.net tadilat,onarım,dekorasyon,izalasyon gibi tadilat,onarım işleri yapmaktadır.
tadilatcim.net izmir ve ilçelerinde Seferihisar,urla,çeşme,ürkmez gibi bütün ilçelerinde hizmet vermektedir.
günümüz teknolojisinde de gerekli olan malzemeler kullanılmaktadır. örnegin makina alçısı,hazır şap,hazır beton gibi bir çok araç gereç kullanılmaktadır.
sizlere alçı yapımında kullanılan malzeme ve yapılışını anlatacağım.
İlk olarak; geç donması ve size vakit kazandırması açısından saten alçı kullanıyoruz. Kullanmadan önce ince kevgirden geçirebilir ve içindeki kalın şeyleri ayırabilirsiniz. Daha sonra bir kilo alçıya yarım kilo kadar su ile biraz sıvılaştırılmış ağaç tutkalı katıyoruz. Yanlız bu sıvılaştırma ne çok cıvık olacak nede çok katı, ayarı göz kararı ile yapabilirsiniz. Akıcı olmayacak fakat şekil vermeye de müsait olacak. Çok katı olursa çatlaklar ve istenmeyen çukurlar oluşabilir. Cıvık olursa, verdiğiniz şekilin akabinde düzleşmeler uluşur. Kıvamı tam olmalı. Yaptığınız bu karışımı karıştırmak ve tam verim almak ve birazda işin pratiğinide düşünerek evinizde bulunan Mikseri kullanabilirsiniz. Kullandıktan hemen sonra, kurumasına müsade etmeden bol suyla yıkamanız gerekir. Daha önceden hazırlamış olduğunuz kalıplara elde ettiğimiz karışımı uygulayıp kurumaya bırakıyoruz.

admin

Mesajınızı bırakın