• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

Urla Tadilat

Urla Tadilat

Tam 8 tanesi parlak fikirler farkıyla sizin için burada.

Tadilat İşi Yaparak Para Kazananların İhtiyacı Olan Tecrübe

Tadilat işiyle meşgul olmayı planlayan dostlarım şunu akıllarından çıkarmasınlar: Bu işin en önemli inceliği bünyesinde aynı anda “pazarlamayı, halkla ilişkileri, insanlara emir vermeyi, para yönetmeyi” içermektedir. Bu yeteneklerin her birinin birer üniversite bölümleri olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve bu işi asla küçümsemeyin. Zira bazı parlakfikirler okuyucusu girişimci kişilerin balıklama şekilde sektöre atlayıp kendilerini heba etme olasılığını şimdiden görmekteyim.

Her ne kadar iş yapılırken öğrenilse de bazı işler için hakikaten tecrübe gerekmektedir. Bu işi sizlere tavsiyem asla hafife almayın ve kendinizi tam olarak sağlam hissetmeden asla tadilat yapacağım diye piyasaya atlamayın!

 

Tadilat İşinden Daha Fazla Para Kazanabilmek İçin… 

Öncelikli olarak zengin muhitlerde, zengin sitelerin civarlarında kendinizi gösterin. O çevrenin sıkı zenginleriyle sağlam arkadaşlıklar, dostluklar kurmaya bakın. Çünkü tadilat demek değişim demektir. Şimdi size bu işin bir de psikolojisini söyleyelim de tam olsun:

Bizim insanımız muhafazakardır. O nedenle evlerine de tanımadığı tamirciyi, tadilatçıyı çağırma konusunda sıkıntılar yaşanır. Bunun nedeni hem muhafazakarlık hem de tamirci – tadilatçı işindekiler ile ev sahipleri arasında bir dostluk, bir samimiyet aranmasıdır. O nedenle evvela samimiyet! Şart koşulan bu samimiyet size hem tadilat işini yapacağınız birçok ev, birçok kazanç kapısı sunacak, hem de ölümsüz arkadaşlar edineceksiniz.

admin

Mesajınızı bırakın