• Muhammed Yerdelen 0541 746 4205
  • tadiatcim@gmail.com

urla tadilat

urla tadilat

merhabalar,izmirin bir diger güzel ilçesi urla,tadilatcim.net urla kasabasında da hizmet vermektedir.
urla ilçemizde son zamanlarda çok sıklıkla tadilat işleri yapmaktayız.özellikle bu aylarda urla evlerinin dış cephelerinde tadilat,onarım yapılıyor.
Bina dış cephe mantolama fiyatları, uygulama yapılacak binaların yalıtım ihtiyaçları ve kat maliklerinin beklentilerine göre değişiklik gösterebilir. Dış cephe mantolama uygulamasından beklediğiniz tasarruf oranı doğrultusunda mantolama levhalarının cinsi ve kalınlıklarının seçimi fiyatı doğrudan etkilemektedir.  ısı yalıtım danışmanları malzeme seçiminden başlayarak tüm uygulama süreçlerinde tecrübe, bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacaktır.
Mantolama dışarıdaki ısıyı içeriye, içerdeki ısıyı ise dışarıya çıkmasını önleyen bir uygulamadır. Yaz aylarında içerlerin  serin, kışın ise sıcak tutan bir kaplamadır. Mantolama günümüzde en yaygın ısı yalıtım çeşididir. Mantolaması düzgün olan yapılarda ısıtma ve soğutmada kullanılan enerji %50 ‘ye varan enerji  tasarruf sağlanmaktadır. Mantolama bir nevi su, ses, nem ve yangın yalıtım görevini de sağlamaktadır. Yapılarımızın ömrünü uzatan bir uygulamadır. Binalarda ısı yalıtım sağlamak amacıyla duvarların içerden veya sandviç duvar sistemi gibi yöntemlerle ısı köprülerin engellenmesi mümkün olmadığı gibi mantolama yapmak adeta şart olmuştur.

urla tadilat

0

Pros

Cons

admin

Mesajınızı bırakın